Intel'den Fantastik Reklam Kampanyası

Intel şirketi hazırladığı yeni reklam videosu ile birlikte bir çok bilgisayar kullanıcısının dikkatini çekmeyi başardı. Sahip olduğumuz eski bilgisayarların yarattığı sorunları komik ve abartılı bir şekilde vurgulayarak, eski bilgisayar kullanıcılarının b

Intel şirketi hazırladığı yeni reklam videosu ile birlikte bir çok bilgisayar kullanıcısının dikkatini çekmeyi başardı. Sahip olduğumuz eski bilgisayarların yarattığı sorunları komik ve abartılı bir şekilde vurgulayarak, eski bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarını değiştirmeleri gerektiğinin altını çizen şirket hazırladığı kısa film ile birlikte pek çok kişinin beğenisi de kazandı.

''Fantastik Değişim'' kampanyası olarak adlandırılan bu yeni reklam kampanyası filminde, bilgisayarının açılış süresini beklerken org çalmayı öğrenen bir çocuk, bataryası çok az giden laptopu yüzünden farklı yeteneklerini keşfeden bir kız, laptopunun ağırlığı yüzünden sağ kolu sol kolundan daha fazla uzayan bir genç ve bilgisayarının eskiliğinden ötürü problem yaşayan diğer kullanıcılar bulunuyor.

Oldukça güzel hazırlanan reklam filmini kesinlikle izlemenizi öneririm.

YORUMLAR