Yeni HTC One ve Ultrapixel Özelliği Tanıtıldı

HTC yeni amiral gemisi yeni HTC One için yayınladığı reklam videosunda HTC One üzerinde de yer alan Ultrapixel özelliğinden bahsetti. Daha önceki reklam videolarında da olduğu gibi yeni amiral gemisini ve özelliklerini şifreleyerek yayınlayan HTC, kullanı

HTC yeni amiral gemisi yeni HTC One için yayınladığı reklam videosunda HTC One üzerinde de yer alan Ultrapixel özelliğinden bahsetti. Daha önceki reklam videolarında da olduğu gibi yeni amiral gemisini ve özelliklerini şifreleyerek yayınlayan HTC, kullanıcılarını meraklandırmaya devam ediyor.

Ultrapixel kamerası sayesinde düşük ışık altında bile yüksek kalitede fotoğraflar çekmemize olanak sağlayan HTC One, anlaşılan o ki yeni HTC One ile birlikte bu özelliği bir sonraki boyuta taşıyacak.

25 Mart'ta tanıtılacak olan yeni HTC One, şu an mobil dünyanın en çok merak edilen cihazları arasında yerini almış durumda. Her ne kadar sızdırılan yeni HTC One videoları internette dolaşıyor olsa da cihazı tam olarak görmeden yorum yapmak şimdilik zor.

Yeni HTC One ve Ultrapixel özelliği ile ilgili olarak yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR