Booking.com (web)

Booking.com

Booking.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,324

  • Üretici

    Booking.com

Çevrimiçi rezervasyon servisi Booking.com, dünyanın her yerinden yüzlerce otel seçeneğiyle şehir dışı planlarını kolaylaştırıyor.

Dünyanın her yerinden 210 binden fazla otele rezervasyon yapmanızı sağlayan Booking.com, özellikle tatil planı yaparken işinizi çok kolaylaştıran bir servis.

Rezervasyon imkanı sunduğu tüm otellerin detaylı bilgilerini ve resimlerini sunan Booking.com'a üye olarak istediğiniz her otele çevrimiçi rezervasyon yapabilirsiniz. Sitenin kullanıcıları otellerle ilgili yorum ve puanlarıyla en doğru yeri bulmanızı sağlıyor. Sitenin Türkçe dil desteği bulunduğu için pek çok Türk kullanıcısı var. Dolayısıyla Türkiye'nin her yerinden yüzlerce otel seçeneği de sizi bekliyor.

Booking.com üzerinden ücretsiz rezervasyon yapabilmek için kredi kartı bilgilerinizi üyelik sırasında vermeniz gerekiyor. Bu sayede otel sahiplerine bir teminat sunmuş oluyorsunuz. Gün sayısı ve kişi sayısına göre odanızı bilgisayar başından bulup rezervasyon yapabilirsiniz. Pek çok otel ücretsiz rezervasyon iptali sunuyor. Booking.com'da detaylı ulaşım bilgilerine ve önerilere de ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR