Dailysubs (web)

Dailysubs

Dailysubs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dailysubs, popüler ve unutulmaz dizilerin, yepyeni filmlerin altyazı dosyalarını indirebileceğiniz bir web sitesi.

Dailysubs, adından da tahmin edeceğiniz üzere yabancı film ve dizilerin Türkçe altyazı dosyalarına ulaşıp indirebileceğiniz web siteleri arasında. Türkçe dahil 73 dilde 4 milyona yakın film ve dizi altyazısını bünyesinde toplayan siteyi daha çok evinde sinema keyfi yaşamayı tercih eden herkese öneririm.

Hafta sonları ve özel günlerde film ve dizi izlemeden yapamayanların kesinlikle yer imlerine eklemesi gerektiğini düşündüğüm Dailysubs, film ve dizi altyazılarını bir arada toplayan harika bir site. Game of Thrones, Hannibal, The Walking Dead, Supernatural, Homeland, Arrow gibi popüler yabancı dizilerin yanında yepyeni filmlerin Türkçe altyazı dosyalarının yanı sıra Lost, Prison Break gibi hafızalara kazınmış eski dizilerin altyazılarına da kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Severek takip ettiğiniz dizi ve filmler için Türkçe altyazı bulma derdine sona erdiren Dailysubs’ın en beğendiğim yanlarından birisi de arama fonksiyonu. Üst bölümden ulaşabileceğiniz arama kutusu ile dizi ve filmler için ayrı arama yapabiliyorsunuz. Bu sayede aynı ismi taşıyan film ve dizilerden dilediğinizi zahmetsizce bulabiliyorsunuz. Ayrıca dizinin belli bir sezon – bölümü için arama da yapabilme şansınız var. Sitenin hoşuma giden diğer bir yanı da sunulan altyazının hangi formatla uyumlu olduğunu göstermesi. Altyazıyı indirmeden hemen yan bölmede uyumluluğuna bakabiliyorsunuz ki film ve dizi ile altyazı dosyasının uyumsuz olma sorununu ortadan kaldırıyor.

Dailysubs, hem film hem de dizilerin eski yeni fark etmeksizin Türkçe altyazı dosyalarına ulaşabileceğiniz direkt olarak indirebileceğiniz basit bir site. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

YORUMLAR