Feedly (web)
Feedly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    232

  • Üretici

    Feedly

Feedly kendi okuma listelerinizi oluşturabileceğiniz sade ve kapsamlı bir RSS takip aracıdır.

Feedly kolay kullanım özellikleri, sadeliği ve stabil çalışma fonksiyonları ile dikkat çeken bir RSS takip aracıdır. Bu web servisini kullanarak haberdar olmak istediğiniz konulara, ilginizi çeken başlıklara ve son gelişmelere tek bir platformdan ulaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bu servise üye olmak yetiyor. Üye olduktan sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan arama kutusuna takip etmek istediğiniz haber kaynaklarını yazıp çıkan arama sonuçlarından kolayca takip listenize ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kaynaklar ekranın sol tarafında sıralanıyor. Yine bu alanı kullanarak bağlantıyı kesmek istediklerinizi takip listenizden çıkartabiliyorsunuz.

Listenize eklediğiniz tüm kaynakların en son haberleri ana ekranınız üzerinde sıralanıyor. İçeriğin kısa bir açıklaması, haberin resmi, tarihi ve haberin kaynağı da gösterilen bilgiler arasında yer almakta. İlginizi çeken içerikleri daha sonra okumak üzere saklayabilirsiniz. Bu fonksiyon özellikle sınırlı vaktiniz varken çok işe yarıyor. Gözünüze çarpan fakat o an okumaya vakit bulamadığınız haberleri daha sonra okumak üzere saklayabiliyor ve böylece o haberi tekrar aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Feedly kullanıcıların beklentilerine tam olarak cevap verebiliyor. Eğer siz de gündemi takip etmek için kolay ve hızlı çalışan bir araç arıyorsanız Feedly’yi denemenizi tavsiy ediyorum.

YORUMLAR