Google Maps (web)

Google Maps

Google Maps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    4,512

  • Üretici

    Google

Google Maps, Google'ın milyonlarca kişiye ücretsiz olarak sunmuş olduğu geniş çaplı bir harita uygulaması.

Google Maps, Android ve iOS uygulamaları üzerinde olduğu kadar kullanıcılara web üzerinden de hizmet veren ücretsiz ve gelişmiş bir harita servisi. Google'ın sahip olduğu Haritalarım servisini hem Türkçe hem de kolayca kullanarak merak ettiğiniz her yeri görebilir, hakkında bilgi alabilir ve kendinize haritalar oluşturarak ister daha sonra yine kontrol edebilirsiniz isterseniz de tanıdıklarınız ile paylaşarak onlara yol gösterebilirsiniz.

Google Haritalarım, Google Earth İndirmeden Kullan mantığıyla kullanabilmeniz için harika bir servis. Servisi kullanabilmek için btek bir web sayfası kullanmanız yeterli.

Özel haritalar oluşturup istediğiniz kişilerle paylaşabileceğiniz harita uygulaması üzerinde köpeğinizi gezdirdiğiniz rotayı çizip paylaşmaktan, gittiğiniz ve çok memnun kaldığınız bir restranı paylaşamaya kadar her türlü imkan sunuyor. Harita oluşturma için gerekli tüm araçları size sunan Google Haritalarım, harite üzerine raptiye koyarak, çizgi çizerek ve haritayı yatay olarak kaydırarak haritanızdaki rota ya da mekanı işaretlemenizi sağlıyor. Oluşturduğunuz haritanın daha da dikkat çekmesini isterseniz stilini değiştirerek farklı renkler kullanabilmeniz mümkün.

Tıpkı bir toplu mesajlaşma grubunda paylaşılan fotoğraf ve videolar gibi haritalar oluşturarak arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca ortak haritalar oluşturarak birlikte bu öze haritaları da daha da geliştirebilirsiniz. Örneğin yapmak istediğiniz geziler için özel bir harita oluşturarak bu harita üzerinde teker teker gitmek istediğiniz tüm yer ve bölgeleri işaretleyebilirsiniz.

Google Haritalarım'ı web üzerinden kullanarak hem işlerinizi kolayca halledin hem de kendinize güzel bir harita arşivi oluşturun.

YORUMLAR