Google Reader (web)

Google Reader

Google Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    737

  • Üretici

    Google

Web tarayıcınız üzerinden çalışan popüler rss okuyucular içinde ilk sırada yer alan Google Reader, sınırsız sayıda kategor, abonelik adresi ve rss içeriğini takip edebilirsiniz.

RSS okuyucular içinde belkide en çok kullanılan, en çok tercih edilen. Sunduğu sınırsız eski yazıları okuyabilme olanağı sayesinde bilgisayarında farklı bir rss okuyucu dahi kullansanız Google Reader hizmetini de  ek olarak kullanmalısınız. Google'ın tüm olanaklarını kullanarak beğendiğiniz websitelerini güvenli ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. İstediğiniz zaman aboneliklerinizi dışa aktar seçeneği ile kaydedip farklı rss okuyucularda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

* Google hesabınızın olması gerekmekte. Eğer Gmail hesabınız var ise üst menüden Reader sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
* RSS ve Atom protokollerini destekler.
* OPML olarak tüm aboneliklerinizi ve klasörlerinizi dışar aktarabilir.
* Abone olduğunuz websitesinin geçmişteki yazılarına da ulaşabilirsiniz. Eğer site uzun süredir yayında ise sınırsız sayıda eski yazısını rss okuyucu yardımıyla ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.
* İçeriğin içinde yer alan video - resim - ses kaydı gibi multimedya içerikleri aynı ekranda gösterebilme gibi hızlı ve etkili çözümleri bulunuyor.

YORUMLAR