Grooveshark (web)

Grooveshark

Grooveshark
ÜCRETSİZ
2  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,489

  • Üretici

    Grooveshark

Çevrim içi müzik ve radyo dinlemek, çalma listeleri oluşturmak, kendi müziğinizi internete yükleyerek istediğiniz yerden ulaşmak için Grooveshark yeter.

Son dönemde giderek popüler hale gelen çevrim içi müzik servislerinden biri Grooveshark. Türkiye'de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi olan servisin Türkçe dil desteği bulunuyor. Grooveshark oldukça kapsamlı bir servis. Sadece müzik arayıp dinlemek değil onlarca farklı tarzlarda radyo dinlemek veya kendinize özel çalma listeleri oluşturmak servisle mümkün.

Grooveshark'da farklı tarzlara hitap eden onlarca radyo bulunuyor. Bunlardan birini dinlerken hoşunuza giden bir şarkıyı hemen giriş yaparak kendi müziğinize ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz kullanıcılarla aktif olarak iletişime geçebilirsiniz.

Grooveshark sosyal medya kullanıcılarının da tercihi. Facebook, Twitter, Reddit ve StumbleUpon sitelerinde müzik paylaşmak servisle çok pratik. Ayrıca şarkı veya çalma listelerini URL ile paylaşabiliyor veya widget yardımıyla sitelere ekleyebiliyorsunuz. Grooveshark'ı kendi müziklerinizi yükleyerek daha kişisel hale getirebilirsiniz. Böylece müzik kütüphanenizin bir yedeğini almış olursunuz. Son günlerin en popüler şarkılarını yine servisten takip edebilir ve kaçırdıklarınızı dinleyebilirsiniz.

Grooveshark ücretsiz olarak kullanılmasına rağmen bazı ekstra özellikleri ücretli versiyonunda sunuyor. Reklamlardan arındırılmış, mobil cihaz desteği sunan, zengin temalarla kişiselleştirilebilen sürüm, ayda 9 dolar gibi bir ücretle kullanılabilir.

Grooveshark'daki müzikleri indirmek için GrooveDown'u kullanabilirsiniz. 

YORUMLAR