Instapaper (web)

Instapaper

Instapaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,522

  • Üretici

    Instapaper

Instapaper ile internet sayfalarını daha sonra okumak üzere daha sade bir formatta kaydederek çevrimdışı olarak okuyabilirsiniz.

İnternetin yorucu temposunda sürüklenirken yeterince zaman ayıramadığınız onlarca şey görürsünüz. Bunlar arasından okumak istediklerinizi uygun bir zamanda okumak için kaydetmek isterseniz imdadınıza Instapaper yetişir. Bilinen yer imi özelliğini tek bir amaç için özelleştiren servis, kendi alanında oldukça popüler. Uygulama sakladığınız internet sayfalarını kolay okunabilir bir formatta kaydederek internet bağlantısı olmayan her ortama taşınmasını sağlıyor.

Servisin kendi "Read Later" imini tarayıcınıza sürükleyip bırakın ve profil açmak için kaydolun. Bundan sonra okumaya vakit ayıramadığınız her bir yazı için bu butonu tıklamanız yeterli. Saklanan yazıları bilgisayardan, iOS uygulamasıyla iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarından, Kindle'dan veya kağıda bastırarak okuyabilirsiniz. Instapaper yazıları kaydettiği için çevrimdışıyken de internet sayfalarına erişmenizi ve font özellikleri üzerinde değişiklik yapmanızı sağlıyor. Zaten uygulamanın amacı yazıları en okunaklı formatta size sunmak.

YORUMLAR