Noon Pacific (web)

Noon Pacific

Noon Pacific
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çevrimiçi bir müzik servisidir.

Noon Pacific, web servisi olarak geliştirilmiş bir müzik dinleme ve yeni müzikler keşfetme platformudur. Farklı ve orijinal bir fikirle geliştirilmiş olan bu web servisi sayesinde yeni şeyler keşfetmek için vakit ayırmanıza gerek kalmıyor.

Sizin için her hafta özel olarak seçtiği müzikleri bir playlist haline getirip göndererek müzik keşfetme işini sıfır efora indiren bu servis ile hiç bir şey yapmadan yeni şarkılar keşfedebilecek ve hayatınıza farklı renkler katabileceksiniz.

Aslında bir mail listesi olarak da tanımlayabileceğimiz servis sizin için her hafta yeni ve keşfedilmemiş başarılı müzikleri özel olarak seçiyor. Ardından da sizin için bir paket haline getirerek mail atıyor.

Servisi kullanmak için tek yapmanız gereken ise üye olmak. Ardından her hafta gelecek olan müzik listelerinin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca web sitesi üzerinden önceki haftaların müzik listelerine göz atabiliyorsunuz.

Kullanması da gayet basit olan servisin arayüzü gayet şık ve modern tasarlanmış. Eğer kullanımınızı genişletmek isterseniz mobil uygulamalarını da indirip kullanabiliyorsunuz. Siz de yeni müzikler keşfetmeyi seviyorsanız bu servise göz atmalısınız.

YORUMLAR