Unfollowgram (web)

Unfollowgram

Unfollowgram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42,141

  • Üretici

    Unfollowgram

Instagram üzerinde sizi takip etmeyenleri ya da sizin takip etmediğiniz kullanıcıları görebildiğiniz bir uygulamadır.

Instagram, çektiğiniz fotoğraflarınızı efektlerle birlikte takipçilerinize sunduğunuz popüler bir servis. Takipleşme sistemiyle, takipçilerinizin yüklediği fotoğrafları görebiliyor, kendi fotoğraflarınızı da kullanıcılara sunabiliyorsunuz.

Belli bir zaman sonra, sizi takip eden kişiler takibi bırakabiliyor, ya da siz onu takip etmediğiniz için bırakanlar da olabiliyor. Böyle durumlarda, "kim takibi bırakmış", "hangi kullanıcıyı takip etmiyorum" gibi sorular beliriyor. Instagram’ın böyle bir özelliği olmadığından, yan uygulamalar devreye giriyor.

İşte bu noktada, Unfollowgram adlı uygulama işinizi fazlasıyla görecektir. Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra, üst kısımdaki menüden; Takip etmedikleriniz, sizi takip etmeyenler, takipçileriniz, takip ettikleriniz gibi seçenekleri göreceksiniz. Buradan sizi takip etmeyenleri takipten çıkarabilir, takip etmediğiniz kullanıcılar varsa takip edebilirsiniz. Çok takipçili hesapları yönetiyorsanız, takipçi yönetimi sizin için zor olacaktır. Takipçileri tek tek incelemek zorunda değilsiniz. Bu uygulama sayesinde, takipçi yönetimini kolayca sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama herhangi bir ücret ödemenizi gerektirmiyor. Hem mobil hem de masaüstü ortamlarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR