3D Chess Game (windows)

3D Chess Game

3D Chess Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Chess Game, tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz 3 boyutlu satranç oyunudur.

3D Chess Game, Windows 8 tabanlı masaüstü bilgisayar ve tabletinizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 3 boyutlu grafiklere sahip bir satranç oyunudur. Harika grafikler, animasyonlar ve ses efektleri ile dikkat çeken oyun, hem gerçek kişilere hem de bilgisayara karşı oynama imkanı tanıyor.

Herhangi bir kilit açma seçeneği sunmayan, tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz 3D Chess Game, her seviyede satranç oyuncusuna hitap ediyor. İster daha önce hiç satranç oynamamış biri olun, isterseniz de satranç ustası... Farklı zorluk seviyeleri arasından dilediğinizi seçerek yapay zekaya oynayabildiğiniz gibi, karşınıza gerçek bir satranç oyuncusunu da alabiliyorsunuz. Herkesin rahatlıkla oynayabileceği Normal mod veya sizi kısa süre içerisinde en iyi hamleyi yapmaya iten Zamana karşı mod seçenekleri sunuluyor.

Satranç oyuncularının sık kullandıkları oyun yöntemlerini (oyuna etkili bir başlangıç için hangi taşı sürmeniz gerektiği, oyunun gidişatını etkileyen hamleler) de içeren 3D Chess Game'de farklı taş ve oyun tahtası seçmeniz de mümkün kılınmış. Ekranın üst tarafınaa konumlandırılmış düğmeleri kullanarak ta oyuna baştan başlama, oyunu kaydetme ve yükleme, düzenleme şansına sahipsiniz.

3D Chess Game Özellikleri:

  • Tamamen ücretsiz
  • Gerçekçi 3 boyutlu modeller, animasyonlar, sesler
  • Yeni başlayanlar için öğrenme bölümü
  • Farklı zorluk seviyeleri
  • İnsana veya yapay zekaya karşı oynama
  • Normal ve Zamana karşı oyun modu

YORUMLAR