3D School Bus Simulator (windows)

3D School Bus Simulator

3D School Bus Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D School Bus Simulator, Windows cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli okul otobüsü sürme oyunu.

3D School Bus Simulator, Windows tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en kaliteli görsellere sahip ve de en düşük boyutlu okul otobüsü sürme oyunu. Öğrencilerle dolu bir otobüsü kullanmanın zorluğunu yaşayacağınız oyunda 5 farklı otobüs seçimi yapabiliyorsunuz.

Detaylı yüksek kalitede grafiklerle bizleri karşılayan sürüş simülasyonu oyununda okul servis şoförü yerine geçiyor ve şehrin sokaklarında gezintiye çıkıyorsunuz. Gezintiye çıkıyorsunuz dedim çünkü oyun sadece sürüş üzerine hazırlanmış. Yani öğrencileri alıp belli bir noktaya taşımıyorsunuz. Bilmediğiniz bir şehirde 5 farklı okul otobüsüyle yol alıyorsunuz.

Platformu dikkate aldığımızda oyunun başarılı bir oynanış sunduğunu söyleyebilirim. Kendinizi gerçekten bir otobüs kullandığınızı hissediyorsunuz. Hangi okul otobüsünüzü seçerseniz seçin hız limitiniz var. Ayrıca şehrin farklı noktalarında hızınızı kesmenizi işaret eden uyarılarla karşılaşıyorsunuz. Oynanış başarılı ancak önce de dediğim gibi öğrencileri taşıma fırsatı ve içten oynama seçeneği de sunulsaydı kesinlikle çok daha fazla ilgi çekerdi.

Oyunun kontrol sistemi tahmin edeceğiniz üzere herkesin rahatlıkla oynayabileceği basitlikte. İster dokunmatik cihazda, isterseniz de klasik bilgisayarınızda açın; zorlanmadan oynayabiliyorsunuz. En önemlisi de bu tür oyunlarda sıkça rastladığımız basılan tuşun geç yanıt vermesi problemi yok.

YORUMLAR