4 Resim 1 Şarkı (windows)

4 Resim 1 Şarkı

4 Resim 1 Şarkı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4 Resim 1 Şarkı, 4 Resim 1 Kelime oyunundan esinlenerek hazırlanmış tamamen ücretsiz ve Türkçe bir müzik oyunu.

4 Resim 1 Şarkı, 4 Resim 1 Kelime oyunundan esinlenerek hazırlanmış bir bulmaca oyunu ve sadece Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirebildiğimiz oyunda yine 4 resmin ortak noktasını bulmaya çalışıyoruz.

4 Resim 1 Kelime oyunu tüm platformlarda kısa sürede popüler oldu ve sonrasında benzerleri geliştirilmeye başlandı. 4 Resim 1 Şarkı da bunlardan biri. 4 resme bakarak şarkıyı bulmaya çalıştığımız oyunda 100’den fazla bölüm yer alıyor ve tahmin edeceğiniz üzere ilk bölümlerde gelen şarkılar tek satırlık, oldukça basit aynı zamanda Türkçe popun en çok dinlenen isimleri. Ancak oyunda ilerledikçe daha geriye götüren hatırlaması biraz daha güç şarkıları bulmaya çalışıyoruz.

4 Resim 1 Şarkı oyununda adını bir türlü hatırlamadığımız şarkıları bulmamız için yardımcı öğeler konulmuş. Şarkıyı oluşturan harflerden birini açma, yanlış harfleri elemenin dışında şarkıyı çalma seçeneği bulunuyor. Tabii ki tüm bunları oyunun ilk bölümlerinde kullanamıyoruz ve altın kullanmamız gerekiyor. Yani oldukça pahalılar. Bu yüzden ilk bölümlerde kullanmamanızı, adını arayıp tarayıp bulamadığınız şarkıları içeren bölümlerde kullanmanızı öneririm.

İlginç olarak bulunan şarkıları YouTube’da ve Nokia Müzik uygulamasında dinleme seçeneği sunan 4 Resim 1 Şarkı oyununu repertuarı geniş olan herkese öneririm.