7Burn 2.0 (windows)

7Burn

2.0
7Burn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

7Burn, bilgisayarınız üzerindeki dosyaları CD'lere yazabileceğiniz ve ISO dosyaları oluşturabileceğiniz ücretsiz bir disk yazma programıdır.

7Burn, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan resim, video, müzik, döküman ve benzeri içerikleri CD/DVD ve Blu-Ray diskler üzerinde yazdırmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir CD/DVD-Blu-ray yazma programıdır.

Kullanıcılara birçok farklı seçenek sunan 7Burn, bu seçenekleri üç farklı başlık altında toplamıştır:

  • Dosya veya klasörleri yazma - Yeniden yazılabilir diskler üzerindeki verileri silme
  • ISO dosyalarını yazma veya ISO dosyası oluşturma
  • Müzik CD'si oluşturma

Sahip olduğu basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan uygulama içerisinde yer alan dosya gezgini yardımıyla, diskler üzerine yazdırmak istediğiniz tüm dosyaları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bana göre programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de ISO uzantılı arşiv dosyalarını doğrudan diskler üzerine yazdırabilmeniz ve isterseniz diskler üzerinde yer alan verileri bilgisayarınız üzerine ISO uzantılı arşiv dosyaları şeklinde kaydedebilmeniz.

Sonuç olarak sabit diskiniz üzerinde yer alan verileri disklere yazdırmak, müzik CD'leri hazırlamak ve ISO dosyaları oluşturmak için kullanıcılara oldukça basit bir çözüm sunan 7Burn'ü denemenizi öneririm.

YORUMLAR