9-lab Removal Tool 1.0.0.24 (windows)

9-lab Removal Tool

9-lab Removal Tool
ÜCRETSİZ
İndir 7.46 MB
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9-lab Removal Tool ile bilgisayarınıza sızan virüslerden kurtulabilirsiniz

9-lab Removal Tool kullanıcılara bilgisayarlarına gizlice sızan virüsler ve rootkitleri tespit etme ve virüs silme işlemini gerçekleştirme imkanı sunan bir virüs temizleme programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir güvenlik yazılımı olan 9-lab Removal Tool temel olarak virüs taraması yapmanıza ve tespit edilen virüsleri temizlemenize yardımcı oluyor. Program aslında sisteminizde yüklü olan ve gerçek zamanlı koruma sunan antivirüs yazılımlarının açıklarını kapatmak ve kullanıcılara ek bir virüs koruması katmanı sağlamak amacıyla tasarlanmış bir yazılım. Sistemimizde yüklü olan antivirüs yazılımları kendi virüs tespit etme mekanizmalarına sahip oldukları için her zaman farklı türdeki virüsleri tespit edemeyebiliyorlar. Bu nedenle bazı durumlarda antivirüs yazılımımız ihtiyacımızı karşılamadığında farklı antivirüs yazılımlarını denememiz gerekiyor. 9-lab Removal Tool işte tam da bu ihtiyacınızı karşılamakta.

9-lab Removal Tool standart virüslerin haricinde kendisini ve diğer kötü amaçlı yazılımları gizlemesiyle ünlü olan rootkitleri de temizleyebilmekte. Ayrıca sistemimize sızan virüsler ve rootkitler kayıt defterimizde zararlı girdiler oluşturarak kendilerinin silinseler bile otomatik olarak yeniden yüklenmelerini sağlayabiliyor. İşte bu nedenle bu kayıt defteri girdilerini tespit ederek silmemiz gerekiyor. 9-lab Removal Tool bize bu konuda da pratik bir çözüm sunmakta.

9-lab Removal Tool farklı virüs tarama seçenekleriyle beraber gelmekte.