Advanced File Encryption Lite 1.0 (windows)

Advanced File Encryption Lite

1.0
Advanced File Encryption Lite
ÜCRETSİZ
İndir 1.79 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Advanced File Encryption Lite ile dosya ve klasörlerinizi en kolay yoldan şifreleyerek güvenlik altına alabilirsiniz.

Advanced File Encryption Lite programı, bilgisayarınızda yer alan disklerde hassas ve önemli verileri barındırıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı programlar arasında yer alıyor. Hiç zorlanmadan hem klasörleri hem de dosyaları kolayca şifre altına alabileceğiniz program sayesinde sizden başka kimsenin onlara erişim sağlayamamasını sağlayabilirsiniz.

Programı kullanırken sizin de fark edebileceğiniz gibi herhangi bir buton yer almıyor ve dosyalarınızı şifrelemek için tek yapmanız gereken dosyayı alarak programın arayüzüne sürükle bırak yöntemiyle yerleştirmek. Daha sonra hangi şifreyi kullanmak istediğiniz size sorulacaktır ve bu şifre olmadan kimse belirlediğiniz klasör ve dosyaları açamayacak yahut düzenleyemeyecektir.

Ana dosyanızın yanında bir dosya daha oluşturan program, bu ikinci dosyanın şifresiz olarak açılmasına izin vermemekte ve dosyayı açabilmek için yine sürükle bırak yöntemini kullanarak şifrenizi girmeniz mecburi.

Pek çok daha karmaşık özelliğe sahip ve gelişmiş dosya şifreleme programı mevcut ama ihtiyacınız en hızlı ve kolay yoldan şifreleme yapmaksa Advanced File Encryption Lite kesinlikle işinize yarayacaktır. Programı beğenen kullanıcılar daha sonra profesyonel sürümünü de satın alabilir ve böylece ek özelliklere de kavuşabilirler.

YORUMLAR