Adventure of Stars (windows)

Adventure of Stars

Adventure of Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventure of Stars, renkli küpleri eşleştirmeye dayanan bulmaca oyunu.

Adventure of Stars, Windows Phone telefonumuzun yanı sıra tablet ve bilgisayarımızda da oynayabildiğimiz bir bulmaca oyunu. Üç veya daha fazla renkli küpü birleştirerek farklı noktalara dizilmiş yıldızları tablodan çıkarmaya çalışıyoruz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve en önemlisi de satın alım yapmadan oynayabildiğimiz oyun temelinde üçlü eşleştirme oyunu. İlerlemek için tek yapmamız gereken aynı renkte küpleri fark edip eşleştirmek. Yıldızlar tablonun en aşağısına geldiğinde sonraki bölüme geçiyoruz. Açıklaması oldukça basit olan oyunun oynanışı aynı basitlikte değil. Her bulmacada birden fazla yıldız bulunuyor ve bu yıldızlar çok farklı noktadalar ve etrafları hemen aşağı inmelerini engelleyen küplerle çevrili. Daha da kötüsü hamle sayımızı sınırlı. Renkli küpleri taşımadan önce bir sonraki hamlenin işimize yarayıp yaramayacağını da hesaplamamız gerekiyor.

Bu tarz oyunların olmazsa olmazı güçlendiriciler bu oyunda da sınırlı sayıda karşımızda. Hayat kurtaran yardımcılar arasında favorim tüm küpleri aynı anda tek renge büründüren metal bloklar. Bazı bölümlerde bunlarsız geçmek oldukça zor olduğundan kolay harcamanızı tavsiye etmem.

YORUMLAR