Anime Ninja (windows)

Anime Ninja

Anime Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anime Ninja ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG'dir

Anime Ninja tarayıcı tabanlı olarak çalışan ve yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmayan bir MMORPG oyunu.

Bilgisayarlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu rol yapma oyunu anime tadındaki görünümü uzak doğu temalı bir hikayeyle birleştiriyor. Anime Ninja'da yüzyıllar önce ortaya çıkan bir felaket sonrasında başlayan olaylar konu alınmakta. Bu antik çağlarda ortaya çıkan bir şetani canavar kendi halindeki küçük bir köye saldırarak masum insanları katletmeye başlıyor. Bu saldırı karşısında köyün lideri köyü koruyabilmek için kendisini feda ediyor. Fakat bu bile bu canavarı tam olarak durduramıyor, çünkü aradan geçen uzun sürenin ardından canavar tekrar uyanıyor. Bu sefer de köyümüzü kurtarmak bize düşüyor.

Anime Ninja'da oyunculara farklı kahraman seçenekleri sunuluyor. Oyuna başlarken kahramanımızı seçiyoruz ve sonrasında köyümüzde başlayan maceramıza atılıyoruz. Oyunda yer alan kahramanlar kendilerine has yeteneklere ve oyun stillerine sahipler. Tai sınıfındaki kahramanlar savunmada ve dayanıklılıkta ustalar. Gen sınıfındaki kahramanlar ise destek ve iyileştirme gibi yetenkleriyle öne çıkıyorlar. Nin sınıfındaki kahramanlar ise saldırı yeteneklerinde ustalar ve düşmanlarına büyük hasarlar verebiliyorlar.

Anime Ninja'da köyümüzdeki karakterlerden görevler alıyoruz ve bu görevleri tamamlayarak para ve tecrübe puanı kazanıyoruz. Oyunda ilerledikçe seviye atlıyoruz ve kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Anime Ninja'nın savaş sistemisıra tabanlı ve oyuncular bu savaş sisteminde kahramanlarının yeteneklerini kontrol edemiyorlar. Yani hangi taraf daha yüksek istatistiklere ve saldırı gücüne sahipse o kazanıyor. Diğer oyuncularla klanlar kurarak güçlü düşmanlara karşı birlikte savaşabilmeniz mümkün.

Anime Ninja'yı oynayabilmek için bilgisayarınıza herhangi birşey indirmeniz veya yüklemeniz gerekmiyor.