ARK: Survival Of The Fittest (windows)

ARK: Survival Of The Fittest

ARK: Survival Of The Fittest
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ARK: Survival Of The Fittest online olarak oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

ARK: Survival Of The Fittest, kısa bir cümleyle Hunger Games ya da Açlık Oyunları filmindeki konsepti bilgisayarlarımıza taşıyan online olarak oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyun kendisini bir MOSA - yani çok oyunculu online hayatta kalma arenası olarak tanımlıyor. Oyuncular ARK: SotF'da bir arenaya konuk oluyorlar ve bu arenada kabileler halinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. Aynı anda 72 oyuncunun katılabildiği bu arenalarda herhangi bir kural yok. Oyun başladıktan sonra kuralları oyuncular belirliyor. Dilerseniz arenanın ortasına yerleştirilmiş kaynaklar üzerinde hakimiyet kurmaya çalışabilir, dilerseniz saklanarak saldırmak için doğru anı bekleyebilir, dilerseniz de dinozorların gücünü kullanabilirsiniz.Fakat bütün bunları yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey zamanı nasıl kullandığınız; çünkü zaman geçtikçe arenanın sınırları daralıyor ve bu sınırların dışında kalırsanız hayatta kalma mücadelesini kaybediyorsunuz.

ARK: SotF'da 1 ile 6 kişi arasında değişen sayıda oyuncuyla bir kabile oluşturabiliyorsunuz. Oyunu dilerseniz rütbe sisteminin geçerli olduğu sunucularda, dilerseniz resmi olmayan sunucularda oynayabilmeniz mümkün. Oyun temel olarak erken erişimde yayınlanan online sandbox oyunu ARK: Survival Evolved'in daha hızlı ve yoğun online karşılaşmalar içeren bir versiyonu olarak tasarlanmış.

Dinozorları Evcilleştirip Savaşta Kullanın

ARK: Survival Of The Fittest'da oyuncular aralarında ejderhaların da olduğu 30'dan farklı yaratığı evcilleştirebiliyorlar ve savaşta bu dinozorların üzerinde rakipleriyle çarpışabiliyorlar. Ayrıca bu yaratıklara güncellemelerle çok daha fazlasının eklenmesi planlanıyor. Dinozorlar oyuna renk ve dinamiklik kazandırmakta.

ARK: Survival Of The Fittest'ta oyuncular oyunun ne kadar süreceğini ve kaç oyuncunun savaşacağını belirleyebiliyorlar. Dilerseniz 30 dakikalık arena savaşları yapabilir, dilerseniz 3 saatlik destansı hayatta kalma mücadelelerine katılabilirsiniz. Teke tek, 2'ye 2, 3'e 3, 4'e 4 ve 6'ya 6 karşılaşmalar da yapabilmeniz mümkün.

Kendi Silahlarınızı İnşa Edin

ARK: Survival Of The Fittest'ta oyuncular tıpkı ARK: Survival Evolved'da olduğu gibi kendi silahlarını toplayacakları kaynakları birleştirerek inşa edebiliyorlar. Oyunda geniş bir silah yelpazesine sahibiz. Eğer sessizce düşmanlarınıza yaklaşmak isterseniz ok ve yay yapabilir, yakın mesafede düşmanlarınızla çarpışmak isterseniz balta gibi silahlar yapabilir ya da uzak mesafede etkili olmak isterseniz keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve diğer ateşli silahları inşa edebilirsiniz. Oyunun bu yapısı size kendi oyun stilinizi oyun içerisinde belirleme imkanı veriyor.

Ücretsiz Oynayın, Ödüller Kazanın

ARK: Survival Of The Fittest'ı indirmek ve oynamak ücretsiz. Oyun için herhangi bir aylık ödeme yapmanıza da gerek yok. Ayrıca rütbeli sunucularda oynayıp başarı kazandığınızda veya turnuvalarda üst sıralara tırmandığınızda oyunun internet sitesinde adınızın listelenmesini sağlayabilir ve aylık ödül paketlerinden birini kazanabilirsiniz.

ARK: Survival Of The Fittest'ın grafiklerinin bir hayli güzel göründüğünü belirtmekte fayda var. Oyundaki modellemeler ve açık dünyadaki çevresel öğeler yüksek detay seviyesine sahip.

ARK: Survival Of The Fittest Sistem Gereksinimleri

ARK: Survival Of The Fittest minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2 GB Çift çekirdekli 64 Bit işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 10 uyumlu 1 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 37 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


ARTILAR

Güzel grafikler

Heyecan dolu karşılaşmalar

Dinozorları ve diğer yaratıkları evcilleştirip kullanabilme

EKSİLER