Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover 1.2.0.0 (windows)

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover
ÜCRETSİZ
İndir 0.03 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover ile

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover kullanıcıların taşınabilir belleklerle ilgili olarak en çok sıkıntı yaşadıkları autorun.inf ve autorun.exe virüslerini silmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir USB virüs koruma programıdır.

Taşıanabilir belleklerimizi günlük ihtiyaçlarımızdan ötürü farklı bilgisayarlarda kullanmaktayız. Kimi zaman masaüstü bilgisayarımızda hazırladığımız bir dökümanı iş yerimizdeki veya ofisimizdeki bilgisayarımıza transfer etmemiz gerekebiliyor ve bu nedenle USB belleğimiz birçok güvenlik tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle taşınabilir belleklerimize bulaşan virüslerden korunabilmek için bir USB virüs temizleme uygulamasına ihtiyaç duyuyoruz.

Autorun virüsü temizleme konusu üzerine yoğunlaşan bir program olan Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover bu virüsleri kolayca tespit ederek saniyeler içerisinde temizleyebilmekte. Program basit bir arayüze sahip, virüs tarama işlemini başlatmak için USB belleğimizin sürücü harfini girmemiz yeterli oluyor. Bu adımdan sonra bize tespit edilen virüsleri silmek veya silmemek istediğimiz soruluyor ve onaylayarak USB belleğimizi temizleyebiliyoruz.

Autorun, .lnk,shortcut,etc usb virus remover kurulum gerektirmeyen bir programdır. Program bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir kayıt defteri girdisi oluşturmuyor ve zamanla bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olmuyor.

YORUMLAR