Autorun Shortcut USB Virus Remover 1.0.5.0 (windows)

Autorun Shortcut USB Virus Remover

Autorun Shortcut USB Virus Remover
ÜCRETSİZ
İndir 0.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Autorun Shortcut USB Virus Remover ile USB belleklerinizdeki virüsleri temizleyebilirsiniz

Autorun Shortcut USB Virus Remover kullanıcılara USB virüs temizleme konusunda yardımcı olan ve tamemen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir USB koruma programıdır.

Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız USB bellekleri gittiğimiz her yere taşıyabiliyoruz ve dosyalarımızı farklı bilgisayarlar arasında transfer edebiliyoruz. Fakat bu bellekleri farklı bilgisayarlarda kullanmamız güvenlik açısından önemli tehditler doğurabiliyor. USB belleğimizi bağladığımız ve virüslere karşı korunmayan bilgisayarlarda yer alan virüsler kolayca USB belleğimize bulaşabiliyor ve USB belleğimizin çalışmasını engelleyebiliyor. Bu virüslerin en yaygın olarak karşılaşılanları autorun.inf virüsleridir.

Autorun Shortcut USB Virus Remover bize autorun virüsü temizleme konusunda yardımcı olabildiği gibi virüslerin kayıt defterinde bıraktığı izleri, regsvr.exe, new folder.exe ve herşeyi gizleyen kısayol virüslerini de temizleyebiliyor. Autorun Shortcut USB Virus Remover'ı indirdikten sonra kullanabilmek için programın .exe dosyasına tıklamanız yeterli. Program herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve bu sayede kayıt defterinizde gereksiz girdiler ve bilgisayarınızda çöp dosyalar oluşturmuyor. Autorun Shortcut USB Virus Remover'ı USB belleklerinize kopyalarak yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Autorun Shortcut USB Virus Remover gizli haldeki USB virüslerini "Unhide" seçeneğine tıkladığınızda görünür hale getirebilmekte ve temizleyebilmekte.

Not: Programı kullanarak Windows işletim sisteminizi kurduğunuz sabit disk üzerinde işlem yapmamanız tavsiye edilir, bu işlem işletim sisteminizin çökmesine neden olabilir

YORUMLAR