AVG Zen 1.0.208 (windows)

AVG Zen

AVG Zen
ÜCRETSİZ
İndir 16.12 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı cihazlarınızda kullandığınız AVG ürünlerini tek bir merkezden kolayca yönetmenize imkan sağlayan AVG Zen'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

AVG Zen, farklı cihazlarınızı korumak için kullandığınız AVG imzalı antivirüs ve diğer tipteki yazılımları kolaylıkla takip etmeniz için geliştirilmiş kapsamlı bir takip programıdır. Bu programı kullanarak diğer cihazlarınızdaki AVG programlarını kontrol edebilir, güvenlik seçeneklerini değiştirebilir ve zahmetsizce kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi güvenlik içinde bulunduğumuz çağın en önemli unsurlarından biri. Gerek mobil gerekse masaüstü cihazlarda yapabildiklerimizin kapsamı genişledikçe güvenlik daha da önemli bir hal almakta. AVG Zen tam da bu fikirle geliştirilmiş ve kullanıcılara kişisel güvenliklerini korumaları için geniş çaplı bir çözüm sunuyor.

AVG Zen'i kullanarak akıllı telefonlarınızda, tabletlerinizde, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarınızda kullandığınız AVG yazılımlarını tek bir merkezden yönetebilme şansına sahip oluyoruz. Programın en ilginç yanlarından biri de yapılması gerekenleri kullanıcılara anlık olarak bildirmesi. Böylece ne yapması gerektiği hakkında bir fikri olmayanlar bile programın nimetlerinden faydalanabiliyor.

Programın en önemli özelliklerinden birisi de son derece kullanışlı bir arayüze sahip olması. Çok sayıda program yönetmenize imkan sağlamasına rağmen tüm bilgiler düzgünce yerleştirilmiş ve herhangi bir karışıklığa yol açmamakta. Eğer sizin de tercihiniz AVG'den yanaysa ve farklı AVG ürünlerini yönetebileceğiniz kapsamlı bir program arıyorsanız ücretsiz olarak indirebileceğiniz AVG Zen'i denemelisiniz.

YORUMLAR