Avira PC Cleaner 13.6 (windows)

Avira PC Cleaner

Avira PC Cleaner
ÜCRETSİZ
İndir 2.18 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avira PC Cleaner ile bilgisayarınıza sızan virüsleri temizleyebilirsiniz

Avira PC Cleaner güvenlik yazılımları konusunda uzman olan Avira firması tarafından virüs tarama ve virüs silme işlemlerini gerçekleştirmek üzere kullanıcılara ücretsiz sunulan bir virüs temizleme programıdır.

Avira PC Cleaner bilgisayarınıza ikinci bir güvenlik katmanı sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Standart bir antivirüs yazılımından farklı olarak Avira PC Cleaner gerçek zamanlı koruma sunmaz; sadece bilgisayarınıza sızmış virüsleri bulma ve silme işlemlerini gerçekleştirir. Avira PC Cleaner'ın geliştirilme amacı eğer sisteminizde farklı bir antivirüs çözümü kullanıyor ve virüsleri sızdırdığından şüpheleniyorsanız başvurabileceğiniz yardımcı bir güvenlik aracı olmasıdır. Avira PC Cleaner bütün güvenlik yazılımlarının yanında ikinci bir güvenlik yazılımı olarak kullanılabiliyor. Uygulama diğer güvenlik yazılımlarıyla çakışmayacak ve sisteminizin çalışmasını aksatmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Avira PC Cleaner, Service Pack 3 yüklü Windows XP ve bütün üst Windows versiyonlarında, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar ile netbooklar üzerinde çalışabiliyor. Avira PC Cleaner'ın en iyi yönlerinden biri herhangi bir kurulum gerektirmemesidir ve sisteminizde gereksiz kayıt defteri girdileri ve benzeri çöp dosyalar oluşturmamasıdır. Avira PC Cleaner'ın kurulum gerektirmiyor oluşu bu programı USB belleğinize kopyalayabilmeniz ve herhangi bir bilgisayarda kullanabilmeniz anlamına geliyor.

Avira PC Cleaner sisteminizde yüklü antivirüs çözümlerinin yerini almamaktadır. Uygulama sisteminize köklü bir şekilde yerleşmediği için tek başına esaslı bir koruma sağlamamaktadır; fakat kullandığınız antivirüs yazılımının açıklarını kapatabilmektedir. Bu nedenle Avira PC Cleaner ile sisteminizi düzenli aralıklarla taramanız tavsiye edilir.

YORUMLAR