Backgrounds Wallpapers HD 1.1.3.3 (windows)

Backgrounds Wallpapers HD

Backgrounds Wallpapers HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,826

  • Üretici

    iZi Labs

Backgrounds Wallpapers HD oldukça başarılı bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Backgrounds Wallpapers HD eğer Windows 8 işletim sistemine sahip bir bilgisayar veya tablet kullanıyorsanız size birçok farklı duvar kağıdı seçeneği sunacak oldukça başarılı bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken çoğu zaman aynı masaüstü arkaplanına takılıp kalabiliyor ve aylarca duvar kağıdımızı değiştirmeyebiliyoruz. Fakat duvar kağıdımızdan sıkıldığımızda ve değiştirmek istediğimizde ise elimizin altında olabilecek bir kaynak işimize yarabiliyor. İşte bu türde bir kaynak olan Backgrounds Wallpapers HD sayesinde Windows 8 metro arayüzü üzerinden erişebileceğimiz bir duvar kağıdı uygulamasına sahip oluyoruz.

Metro arayüzünün bütün nimetlerinden faydalanan Backgrounds Wallpapers HD sayesinde birbirinden güzel duvar kağıtlarına saniyeler içerisinde erişebiliyoruz. Uygulama içerisinde kategoriler altında gruplanmış binlerce yüksek kalite duvar kağıdı seçeneği yer almakta. Bu duvar kağıtları arasından beğendiklerimizi favorilerimize ekleyebiliyor, uygulama içerisinde arama yapabiliyor ve dilediğimiz duvar kağıdını bilgisayarımıza inidrebiliyor veya kilit ekranı arkaplanı yapabiliyoruz.

Backgrounds Wallpapers HD ayrıca duvar kağıtlarıyla alakalı istatistikler de görüntüleyebilmekte. Hangi duvar kağıdının kaç defa indirildiği, verilen oylar gibi istatistikler duvar kağıtlarıyla birlikte listelenmekte.

Backgrounds Wallpapers HD ile haftalık duvar kağıdı yarışmaları da düzenlenmekte.

YORUMLAR