Bastard Bonds Demo (windows)

Bastard Bonds

Bastard Bonds
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bastard Bonds klasik tarzda bir rol yapma oyunudur

Bastard Bonds eğer klasik tarzda bir RPG oynamak isterseniz size uzun süren bir eğlence sunacak bir oyun olarak tanımlanabilir.

Bizi Lukatt adlı uzak adaya konuk eden bir rol yapma oyunu olan Bastard Bonds'da adaletin ortadan kalktığı, masum insanların, zihinsel problemlere sahip insanların ya da farklı hayat şekillerine sahip insanların suçlular gibi görülerek sürgün edildiği bir dünya düzenine tanık oluyoruz. Bizim maceramız ise bu adada tutsak olduğumuz karanlık hücreden kurtulmamızla başlıyor. Hücremizden kurtulduktan sonra bizim gibi sürgün edilmiş diğer suçluları, problemli veya farklı insanları yanımıza alarak yeni bir gelecek inşa etmeye başlıyoruz. Bu işi yaparken nasıl bir yol izleyeceğimiz ise bize kalmış. Dilersek iyiliği seçerek ekip üyelerimizin farklılıklarını yok sayıyor ve onlara yeni bir başlangıç fırsatı veriyoruz. Savaşlarda yendiğimiz düşmanları infaz etmek yerine bağışlayarak yolumuza devam ediyoruz. Dilersek de kötülüğü tercih edebiliyor, düşmanlarımızı infaz ederek diğer düşmanlarımıza korku salıyoruz.

Bastard Bonds'un oldukça hoş bir retro tarza sahip olduğu söylenebilir. Oyunun pixel-art tabanlı grafikleri bize klasik RPG oyunlarını hatırlatıyor. Bunun yanında kendi kahramanımızı tasarlayabiliyor, hatta hangi animasyonları kullanacağını seçebiliyoruz. Oyun içinde 1000'den fazla sprite yer alıyor.

Mod desteğiyle birlikte gelen Bastard Bonds'da sıra tabanlı bir savaş sistemi yer alıyor. Bu da oyunu RPG türünün klasik yapısına sadık kalan bir oyun yapıyor.

Bastard Bonds Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHZ işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 700 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR