BatchPhoto (windows)

BatchPhoto

BatchPhoto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BatchPhoto sayesinde fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilir ve yaratıcı fotoğraf çalışmalarına imza atabilirsiniz.

BatchPhoto son derece kullanışlı ve kapsamlı bir fotoğraf düzenleme ve yönetme aracıdır. Bu hızlı ve güvenilir programı kullanarak fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilir, tarih bilgilerini değiştirebilir, filigran ekleyebilir ve bazı özel efektler ekleyebilirsiniz.

Bu işlemleri yapmak birkaç saniyeden daha uzun sürmüyor. Çok komplike olmaması sebebiyle BatchPhoto'yu kullanmak çok basit. Bu konuda çok fazla tecrübe sahibi olmayan kullanıcılar bile diledikleri fonksiyonu hızlıca kullanabilirler.

Programın en önemli özelliklerinden biri de, adında da belirtildiği gibi, çoklu fotoğraf işleme fonksiyonu. Tek bir işlemi birden fazla fotoğrafa tek tek uygulamak zorunda olduğunuz zamanlarda kullanabileceğiniz bu özellik hem vakitten hem de enerjiden tasarruf yapmanızı sağlıyor. Üstün fonksiyonelliği ve kullanışlılığı başarıyla harmanlayan editörde RAW imaj desteği de sunulmakta.

Özellikle fotoğrafçılığa merakınız varsa bu alanda kullanabileceğiniz kapsamlı bir araca ihtiyaç duyuyorsanız BatchPhoto'yu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR