BB FlashBack Express 5.12.0.3858 (windows)

BB FlashBack Express

BB FlashBack Express
ÜCRETSİZ
İndir 18.86 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda istediğiniz boyutta ve formatta video çekerek, çeşitli sunumlar ya da demolar oluşturabilirsiniz.

BB FlashBack Express uygulamasıyla bilgisayarınızın ekran görüntüsünü videoya çekebilir, çeşitli efektler ve seslerle süsleyerek farklı video formatlarına dönüştürebilirsiniz.

İş ya da eğitim için demolar oluşturmanız gerektiğinde ya da bir konu hakkında anlatım yaparken ekran görüntüsünü videoya almak, hem anlatıcı için hem de izleyen için büyük kolaylık sağlıyor. BB FlashBack Express uygulamasıyla da çok basit bir şekilde ekranınızın videolarını çekebiliyor, aynı zamanda çektiğiniz videoları da programın kendi video düzenleyicisi sayesinde kolayca düzenleyebiliyorsunuz. Video düzenleme bölümünde videodaki kareleri yönetebilir, belirli bir noktayı yakınlaştırabilir ya da videonun çeşitli bölümlerine objeler ekleyerek daha zengin hale getirebilirsiniz. Video kaydederken mikrofon ya da hoparlör seslerini de kaydeden uygulamayla, webcam’den de kayıt yapabilmeniz mümkün.

İhtiyacınız olan her şeyi barındıran bu uygulama ile kolayca videolar oluşturabilir ve aynı zamanda tek tıkla YouTube’da ve diğer video paylaşım sitelerinde yayınlayabilirsiniz. Flash, AVI, WMV gibi formatlarda videolar çekebileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR