Beyond Compare 4.0.7.19761 (windows)

Beyond Compare

Beyond Compare
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 9.15 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki klasör, metin, resim verilerini karşılaştırarak dilerseniz farklılıkları senkronize etmenizi sağlayan Beyond Compare, ayarlanabilir özellikleri sayesinde size zaman kazandıracak kullanışlı bir araç.

Beyond Compare Windows ve Linux işletim sistemleri için yaratılan bir karşılaştırma ve senkronizasyon aracıdır. Programla sisteminizde bulunan dosyaları, yazı metinlerini, resimleri, data girişlerini hatta kaynak kodlarını bile karşılaştırabilecek ve değişiklikleri anında görebileceksiniz.

Dilerseniz program değişiklikleri farklı pencerelerde görüntüleyerek senkronlama işlemini bu şekilde yapmanızı da sağlar. Karşılaştırılan klasörlerdeki farklılıkları işareyetleyerek kullanıcıya sunan yazılım, metin dosyaları içindeki değişiklikleri de tarayabiliyor. Programda dahili FTP ve ZIP desteği de mevcut. Programın ayarlanabilir hızı sayesinde tüm klasör ve sürücüleri sadece boyutları ve değiştirilme tarihlerine göre de karşılaştırabilirsiniz. Her tür kullanıcıya farklı işlemler için zaman kazandıran Beyond Compare kolay kullanımlı arayüzüyle vazgeçilmez araçlarınızdan biri olmaya aday.