Black Rose (windows)

Black Rose

Black Rose
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Black Rose ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Black Rose eğer Outlast benzeri karanlığın hakim olduğu korku oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir oyun.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunu olan Black Rose'da bizi gizemli bir cenaze evi etrafında dönen bir hikaye bekliyor. Perili olduğu söylentileri ortalıkta dolanan bu eski cenaze evini araştıran kahramanımız Linda bu söylentiler üzerine evi görebilmek için yola çıkıyor. Sıradan bir genç olan Linda eskiden bu cenaze evinde çalışan insanlara ne olduğunu çözebilmek amacıyla çıktığı yolculukta karanlıkta ilerlemeye çalışmakta. Hikayeler cenaze evinde çalışanların cinayete kurban gittiğini anlatsa da Linda farklı ipuçları bulmak için şehir dışındaki bu terk edilmiş eve adımını atıyor. Biz de Linda ile birlikte bu maceraya dahil oluyoruz.

Black Rose FPS görünümüyle oynanan bir korku oyunu. Fakat oyunda düşmanlarımızla savaşmıyoruz, bunun yerine onlara kendimizi belli ettirmeden ipuçları toplamaya çalışıyoruz. Oyun bu yönüyle Outlast'i andırmakta. Black Rose'daki Close Calls sistemi ise oyuna ilginç bir yapı kazandırmakta. Close Calls'lar oyundaki düşmanlarımıza yerimizi belli etmeden yaklaştığımızda kazanılıyor. Düşmanımıza ne kadar çok yaklaşırsak o kadar yüksek Close Calls puanı kazanıyoruz. Fakat dikkatli olmamızda fayda var; çünkü düşmanlarımızın yakınında gereğinden fazla durursak bizi kolayca yakalayabiliyorlar.

Black Rose'un atmosfer anlamında bir hayli başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Oyunda sadece el fenerinizin yardımıyla yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz. Black Rose'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.0 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- GeForce GT 630M veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 337 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR