Blocked In 1.4 (windows)

Blocked In

1.4
Blocked In
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocked In, Windows Mağazası'ndaki en iyi bulmaca oyunudur.

Blocked In, Windows 8 sistemli masaüstü ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Farklı oyun modları ve zorluk seviyeleri içeren oyunda çözmeniz gereken 3000’ün üzerinden eşssiz bulmaca yer alıyor.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcının severek oynadığı Blocker In, Windows platformu için hazırlanmış en iyi bulmaca oyunlarıdan biri. Blokları sağa, sola, yukarı veya aşağıya kaydırarak ilerlediğiniz oyunda temel amacınız kırmızı renkli bloğu panonun dışına çıkarmak. Seviye atladıkça blokların sayısı da artırıyor ve kırmızı blogu çıkarmanız için daha uzun süre kafa yormanız gerekiyor.

5 seviye paketinin yer aldığı oyunda kolaydan zora giden 3600 eşssiz bulmaca ve iki farklı oyun modu yer alıyor. Challenge modunda daha az hareketle bulmacaları çözerek yıldız kazanmanız istenirken, Relax modundan sadece seviyeleri tamamlanız yeterli oluyor, daha fazla yıldız ve puan kazanmak için strese girmeden bölümleri rahatlıkla tamamlayabilyorsunuz. Farklı zorluk seviyeleri sayesinde oyunu her yaştaki kişi sıkılmadan oynayabiliyor. Original paket (100 seviye) Mega paket (500 seviye) ve Ultra paketlerden (Her bir paket 1000 seviye içeriyor.) dilediğiniz seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Her pakette kolay, orta, zor, en zor olmak üzere 4 farklı zorluk seviyesi bulunuyor.

Blocked In Özellikleri:

  • 5 seviye paketi, 3600 eşsiz bulmaca
  • İki youn modu: Challenge ve Relax
  • 4 zorluk derecesi

YORUMLAR