Bloodwood Reload (windows)

Bloodwood Reload

Bloodwood Reload
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloodwood Reload ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Bloodwood Reload eğer Outlast benzeri macera - korku türündeki oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilcek bir korku oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bloodwood Reload'da Avrupa'nın ortasındaki küçük bir köyde gelişen doğa üstü olaylar konu alınıyor. Bu köydeki maceramız köyü çevreleyen ormanın içindeki ağaçların kırmızıya dönmesiyle başlıyor. Dünyada başka bir benzerine rastlanmayan bu duruma bir ağaç kesim firması kayıtsız kalmıyor ve bu ağaçların kesim hakkını elde etmek için köye bir uzman yolluyor. Biz de bu uzmanın yerine geçerek gizemli olayları araştırmaya başlıyoruz. Başlarda sıradan bir iş gibi görünen bu yolculuğumuz kabuslarla dolu bir tecrübeye dönüşüyor ve köyün karanlık geçmişi karşımıza çıkıyor.

Bloodwood Reload'da temel olarak ipuçlarını birleştirerek ve karşımıza çıkan bulmacaları çözerek oyunun hikaye zinciri boyunca ilerliyoruz. Oyunda terkedilmiş kulübeler, ormanın içerisindeki ıssız alanlar ve karanlık patikalar gibi ürpertici mekanları ziyaret ederken bu mekanlarda yolumuzu aydınlatacak ipuçlarını bulmaya çalışıyoruz. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir; fakat oyundaki buglar bazen can sıkıcı olabiliyor. Yine de oyunun ücretsiz bir korku oyunu seçeneği olması oyunu tercih edebilmeniz için geçerli bir neden.

Bloodwood Reload'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi
  • Çift çekirdekli Intel Core 2 Duo veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD işlemci
  • 2 GB RAM
  • 1 GB video belleğe sahip DirectX 9.0c destekli ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 1 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme