BrightExplorer 1.1.0.6 (windows)

BrightExplorer

BrightExplorer
ÜCRETSİZ
İndir 2.80 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BrightExplorer, bilgisayarları üzerinde Windows 7 ve Windows 8 kurulu olan kullanıcıların, Windows Dosya Gezginini sekmeli olarak kullanmasını sağlayan basit ama yararlı bir program.

BrightExplorer, Windows Dosya Gezgini ile bilgisayarınızdaki dosyalar arasında gezerken daha rahat etmenizi sağlayan sekmeleri getiren oldukça etkileyici bir program. Popüler internet tarayıcısı Google Chrome gibi Windows'unuzu sekmeli hale getiren program aynı zamanda favori dosyalarınızı ekleyerek çok daha ulaşmanızı sağlıyor.

Açacağınız pencerelerin lokasyonlarına teker teker tıklayarak gitmek yerine hızlıca gidebiliyor ve pencere değişimlerini alt yerine üstten yapabiliyorsunuz. Kullanırken herhangi bir zorluk yaşamayacağınız program, bir çok kullanıcının Windows kullanım hızını da arttırıyor. Kişisel olarak çok beğendiğim bir program olan BrightExplorer ücretsiz olarak sunuluyor.

Programın en güzel yanı favori klasörlerinizi belirleyerek ekranın üst kısmından kolayca girebiliyor olmanız. Örneğin diskinizi D sürücüsünde Fotoğraflar adlı bir klasör var ve bu klasör içerisinde farklı kategorilerde bir çok dosya bulunuyor. Fakat bu dosyalar içerisinden çok az sayıda olanına sık sık giriyorsanız, bu dosyaları favorilerinize ekleyip istediğiniz zaman kolayca giriş yapabilirsiniz.

Eğer Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarınızda, dosyaları sekmeli olarak açmak ve daha rahat kullanmak istiyorsanız BrightExplorer'ı ücretsiz olarak indirip mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR