Bubble Star (windows)

Bubble Star

Bubble Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Star eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Bubble Star Windows 8 ve üst versiyonlarını kullanan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz  bir balon patlatma oyunudur.

Klasik türde bir balon patlatma oyunu olan Bubble Star'da temel amacımız oyun tahtası üzerindeki aynı renkteki balonları yan yana getirmek ve hepsini patlatarak bölümü geçmektir. Bu iş oyun ilerledikçe daha eğlenceli bir hal alıyor; çünkü oyun ilerledikçe oyun hızlanıyor ve daha hızlı karar almamız ve balon topumuzla balonları daha seri fırlatmamız gerekiyor.

Bubble Star görsel olarak tatmin edici bir kaliteye sahip. Balonlar eğlenceli görünümleri ile dikkat çekiyor. Oyunda 140'ın üzerinde farklı bölüm ve farklı oyun modları yer alıyor. Kolayca oynanabilen bir oyun olan Bubble Star bize oyun içinde geçici avantaj sağlayan bonuslar sunuyor ve bu bonuslar sayesinde oyun daha da eğlenceli hale geliyor.

Bubble Star yediden yetmişe her yaştan kullanıcı için uzun saatler süren bir eğlence sunmakta. Eğer balon patlatma oyunlarını seviyorsanız Bubble Star'ı kaçırmayın.