Bus Simulator 16 (windows)

Bus Simulator 16

Bus Simulator 16
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 16 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

Bus Simulator 16 eğer otobüs kullanarak boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir otobüs simülatörü.

Bus Simulator 16'da oyuncular bir otobüs şöförünün yerine geçebiliyorlar ve farklı otobüsleri kullanarak şehir içinde yolcu taşıyabiliyorlar. Aslında oyunda kendi otobüs firmamızın başına geçmekteyiz ve oyun boyunca para kazanarak otobüs filomuzu geliştirmeye çalışmaktayız. Bu iş için ise zorlu yolcu taşıma işlerini gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Bus Simulator 16'da oyuna başladığımızda ilk olarak durakları ziyaret ederek yolcuları otobüsümüze almamız gerekiyor. Sonrasında ise zaman karşı yarışmaya başlıyoruz; çünkü yolcularımızı zamanında varmak istedikleri yere ulaştırmamız gerekiyor. Oyunun açık dünyasında çeşitli rotalar üzerinde yolcu taşıyabilmekte ve bu rotalarda 5 farklı bölgeyi ziyaret edebilmekteyiz. Oyunun açık dünyasında trafik içinde yol alıyoruz, bu nedenle yolcu güvenliğine dikkat etmemiz ve kaza yapmamamız gerekiyor. 

Bus Simulator 16 içerisinde MAN markasının lisanslı otobüslerini kullanabilme imkanına sahibiz. Bunun yanında gerçek olmayan oyuna özgü farklı otobüs seçenekleri de bizi bekliyor. Bus Simulator 16 detaylı oynanış öğeleriyle zenginleştirilen bir içeriğe de sahip. Oyunda sadece otobüs kullanmanın haricinde otobüs içindeki yolcu düzenini sağlamak, yardıma ihtiyaç duyan engelli yolculara yardım eli uzatmak, arızalanan otobüsleri tamir etmek, bilet satışını kontrol etmek gibi farklı işlerle de uğraşıyoruz.

Bus Simulator 16'nın grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

Bus Simulator 16 Sistem Gereksinimleri

Bus Simulator 16'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi (Oyun sadece 64 Bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır)

- 3.3 GHZ Intel i3 veya 3.0 GHZ AMD Phenom II X4 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB GeForce GTX 470 veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 4.5 GB boş depolama alanı