Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama 1.00 (windows)

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama ile oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama, gönüllü olarak oyun çevirileri yapan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış bir Türkçe dil paketidir.

Oldukça popüler bir FPS oyunu olan Call of Duty Modern Warfare 2 için yayınlanan bu Türkçe yama sayesinde oyunda anlamakta güçlük çektiğiniz bölümleri ve oyunun hikayesini daha rahat anlayabileceksiniz. Call of Duty Modern Warfare 2 sahip olduğu özel senaryosu ile oyun severlerin gönlünde taht kuran bir yapımdı. Call of Duty Modern Warfare 2'de John "Soap" McTavish adlı kahramanımızı yöneterek Makarov ve Shepherd gibi kötülere karşı mücadele vermekteydik. Maceramız sırasında Captain Price gibi Call of Duty serisiyle özdeşleşmiş kahramanlarla da karşılaşmaktaydık.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama sayesinde oyunun derin hikayesini daha net olarak takip edebileceksiniz. Yama altyazıların yanında oyunun menülerini de Türkçe'leştirmekte. Yamayı yüklemek biraz uzun sürebilmekte, bu nedenle kurulum sırasında biraz beklemenizi tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler.

YORUMLAR