Car Lifter Simulatorator (windows)

Car Lifter Simulatorator

Car Lifter Simulatorator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Lifter Simulatorator, polis forklift aracını kullanarak yarış arabalarını yollardan temizlediğiniz bir simülasyon oyunu.

Car Lifter Simulatorator, yarış arabalarının sokaklarda hız yapması neticesinde trafiğin karmakarışık olduğu bir şehirde oto kurtarma şoförü olarak düzeni sağlamaya çalıştığımız bir simülasyon oyunu.

Windows tablet ve bilgisayarımıza indirip oynayabildiğimiz oto kurtarıcı – çekici simülasyon oyununda görevimiz yollarda yarışarak trafiği birbirine katan yarışçılara bir dur demek. Arabaları yoldan temizlemek, ait oldukları yere taşımak için araçları rahatlıkla kaldırabildiğimiz forkliftin koltuğuna oturuyoruz. Ağır yükleri taşımak için kullanılan forkliftler bu oyunda arabaları taşıma yetisine sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Windows platformunda eşi benzerine rastlamadığım oyunun oynanışı ise biraz alışma gerektiren zorlukta. Araçları taşıma işi hiç basit değil. Araçları yolun ortasından alıp güvenli bir alana taşıyabilmek için ekranın iki noktasına yerleştirilmiş butonları kullanıyoruz. Soldaki butonlarla yönümüzü, sağdaki butonlarla da ilerleyişimizi sağlıyoruz.

Polis forklift ile trafik akışını sağlamaya çalıştığımız oyun ücretsiz olarak geliyor. Sürüş simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız sizi ekran başına kilitleyecektir.

YORUMLAR