Cat Compress 1.05 (windows)

Cat Compress

Cat Compress
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 6.54 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat Compress ile arşiv dosyaları oluşturabilir ve açabilirsiniz

Cat Compress kullanıcılara arşiv oluşturma ve arşiv açma konusunda yardımcı olan bir arşiv yöneticisidir.

Arşiv dosyaları bize internet üzerindeki dosya transferlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Arşiv dosyaları genel olarak çok sayıda dosyayı bir araya toplayarak tek bir dosya haline getirir ve sıkıştırma yöntemiyle toplam dosya boyutunu küçültür. Özellikle e-posta servislerinin tek bir e-postada belli sayıda dosya paylaşmanıza izin vermesi nedeniyle arşiv dosyalarına bu tür işlemlerde ihtiyaç duyabiliyoruz. Sayfalarca dökümandan oluşan raporlarınızı arşiv dosyalarına dönüştürerek tek bir dosya halinde iletebilmektesiniz.

Cat Compress bize ihtiyaç duyduğumuz bu arşiv dosyalarını kolayca oluşturma ve bize gönderilen arşiv dosyalarını açma imkanı veriyor. Bunun yanında önceden oluşturulmuş arşiv dosyalarını düzenleyebilir, içerisine dosya ekleyebiliyoruz. Cat Compress şu arşiv formatlarını desteklemekte:

Arşiv Oluşturma:

catcp, zip, 7z, tar, wim

Arşiv Açma:

catcp, rar, ZIP, 7z, wim, arj, bz2, bzip2, cab, cpio, deb, dmg, exe, fat, gz, gzip, hfs, iso, lha, lzh, lzma, ntfs, rpm, squashfs, swm, tar, taz, tbz, tbz2, tgz, tpz, tpz4, txz, whd, xar, xz, z, vhd

YORUMLAR