Cat's Catch (windows)

Cat's Catch

Cat's Catch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    200

  • Üretici

    Wooden Plank Studios

Cat's Catch, sadece Windows 8 platformunda indirilebilir olan hem çocukların hem de yetişkinlerin oynarken keyif alacağı bir beceri oyunu.

Cat’s Catch, hem çocukların hem de yetişkinlerin keyif olarak oynayacağını düşündüğüm bir beceri oyunu. Sadece Windows 8 platformunda indirilebilir olan oyunda süper güçlere sahip oldukça sevimsiz bir kediden kaçmaya çalışıyoruz. Bazen yavru bir kuş bazen bir yarasa bazense sevimli ve şaşkın bir timsahı kontrol ediyoruz.

İlginç olarak tek Windows Mağazası’nda karşımıza çıkan Cat’s Catch adından da anlayacağınız üzere kediden kaçmamız gereken bir oyun. Sarı renkte ve çok çevik aynı zamanda aç bir kedinin midesine girmemek için uğraş verdiğimiz oyunda sadece yem yerine geçebiliyoruz. Sürekli yutulma endişesi ile oradan oraya gidiyoruz. Seçebildiğimiz karakterler arasında kuş, kelebek, cadı, kurt adam, noel baba, leylek yer alıyor. İlk bölümde sadece kuşu seçebiliyoruz. İlginç görünümlü diğer karakterlerin kilidini oyunu bir süre oynamamız gerekiyor.

Ücretsiz olan ve ne oyun esnasında ne de menülerde rahatsız edici reklamlara rastlamadığımız oyunda farklı şekillerde puan kazanabiliyoruz. Kediden her kaçışımızda puan kazanabildiğimiz gibi kediden kaçış esnasında üzerimizden dökülen tüyleri toplayarak ta puan haznemimize yazdırabiliyoruz. Ayrıca Facebook hesabını beğendiğimizde veya oy verdiğimizde +250 puan kazanmış oluyoruz. Oyunda puan kazanmak ise oldukça zor. Çünkü kedimizin hangi yönden üzerimize saldıracağı ve ne yapacağı belli olmuyor. Kedimiz ağaç veya ip üzerinden doğrudan üzerimize atladığı gibi özel güçlerini de kullanabiliyor.

Gece ve gündüz ilginç mekanlarda geçen süper eğlenceli bu beceri oyununun en güzel yanı da sürekli güncellenmesi ve ülkelere özel içerik sunması. Kamil adını taşıyan fes takmış bir martı ile kediye zor anlar yaşatmak son derece keyifli.

YORUMLAR