Champions of Anteria Demo (windows)

Champions of Anteria

Champions of Anteria
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Champions of Anteria bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Champions of Anteria sahip olduğu mizahi yapıyla ve güzel grafikleriyle dikkat çeken bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Blue Byte tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir RPG olan Champions of Anteria'da oyuna adını veren Anteria adlı büyülü krallığa konuk oluyoruz. Anteria bir zamanlar huzur içinde yaşarken şeytani bir büyücü ortaya çıkıyor ve emrindeki yaşayan ölüler ordusuyla krallıkta terör estiriyor. Bu da yetmezmiş gibi bir de Anteria'da yaşayan klanlar birbirleriyle savaşmaya başlıyor. Krallığı eski huzurlu günlerine döndürmek için şeytani büyücüyle ve lanetlenmiş ordularıyla savaşmak ise 5 kahramana düşüyor. Biz de 5 kahramana bu maceralarında eşlik ediyoruz ve serüvene dahil oluyoruz.

Champions of Anteria'nın fantastik dünyasında birçök ilhinç mekanı ziyaret edebiliyoruz. Kurak çöller, tropikal ormanlar, karla kaplı buzul bölgeler ve gizemli bataklıklar ziyaret edebileceğimiz yerler arasında. Oyunun grafiklerinin göze oldukça hoş göründüğünü belirtmekte fayda var. Oyundaki kahraman modellemeleri çizgi roman tadında. Oyun dünyasının tasarımı da bu stili tamamlıyor.

Champions of Anteria'nın savaş sistemi bize Dragon Age oyunlarını hatırlatıyor. Oyunda gerçek zamanlı savaşlar yer alsa da savaş esnasında oyunu durdurabiliyor, taktiklerimizi ve kahramanlarımızın yapacakları hareketleri ve kullanacakları yeteneklerini belirleyebiliyoruz. Oyunda yüzlerce düşmanın yanısıra bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabileceğiz.

Oyun boyunca ilerledikçe karargahımıza dönerek şehrimizi, ekipmanlarımızı ve kahramanlarımızı geliştirebileceğiz.

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR