Chatty 0.6.3 (windows)

Chatty

Chatty
ÜCRETSİZ
İndir 0.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chatty uygulamasını kullanarak Twitch hesabınızı daha kolay yönetebilir, Twitch üzerinden sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Twitch son zamanlarda oyunseverlerin en çok tercih ettikleri yayın ağları arasında bulunuyor ve oyun oynayanlar yaptıkları şeyleri Twitch üzerinden yayınlayabiliyorlar. Bir yandan yayın yaparken bir yandan diğer izleyiciler ise sohbet edebiliyor, oyunların gidişatı üzerine yorumlar yapabiliyorlar. Bu yapısıyla bir oyuncu topluluğu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Twitch'in en büyük dezavantajı ise web tarayıcılar üzerinden kullanılması.

Chatty uygulaması bu soruna bir çare oluyor ve web tarayıcınızı açmadan direkt olarak uygulamayı kullanarak Twitch üzerinden sohbet edebiliyorsunuz. Hem çok kolay bir kullanıma sahip olan hem de Twitch'in bütün özelliklerine sahip olan program, böylece oyunlara ve sohbetlere daha rahat adapte olabilmenizi sağlıyor.

Ücretsiz ve açık kaynak kodlu olması ise programın hem herkes tarafından kullanılabilmesine yardımcı oluyor hem de programın güvenilirliğini kanıtlıyor. Twitch hesabınızdaki bilgileri alan uygulama bunu yaparken herhangi bir şekilde kullanıcı şifrenizi almıyor ve böylece verilerinizin çalınabileceğine dair şüpheleriniz de kalmıyor.

Sohbet ekranını kullanmak orijinal arayüzden daha kolay ve yöneticilerin sahip oldukları yetkiler, yönetimi daha hızlı şekilde yapmanız için hazırlanmış. Kaç kullanıcının yayınınızı izlediğini, yazdıklarını, reklamları ve tüm diğer öğeleri ayarlayabildiğiniz için kullanırken keyif alacağınız programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR