Checkers Deluxe (windows)

Checkers Deluxe

Checkers Deluxe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Checkers Deluxe, Windows tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi klasik dama oyunlarından biri.

Checkers Deluxe, Windows tablet ve bilgisayar kullanıcısı olarak ücretsiz indirip oynayabileceğiniz klasik dama oyunu. Klasik damayı farklı ülkelerin kendi kurallarına göre oynama seçeneği sunarak benzerlerinden ayrılıyor ve görselleri de oldukça detaylı, kaliteli olduğundan kendinizi gerçekten dama tahtasında oynuyormuş gibi hissediyorsunuz.

Ücretsiz ve de en mühimi reklamlarla oynama zevkimizi bozmayan dama oyununda tek başınıza yapay zekaya karşı veya arkadaşlarınızla birlikte oynama seçeneğiniz var. İster damayı yeni öğrenen biri olun, isterseniz de damayı çok iyi oynayan biri olun Checkers Deluxe, dört farklı zorluk düzeyinde oynama imkanı sunarak damayı öğrenmenize, geliştirmenize izin veriyor. Zaten çok iyi biliyorsanız ve de yanınızda sizinle dama oynamaya can atan arkadaşınız varsa oynarken çok daha zevk alacağını söyleyebilirim.

Oyunun karşılama ekranı oldukça basit hazırlanmış. Kime karşı oynayacağınızı, hangi ülkenin kurallarına göre oynayacağınızı seçiyor ve maça başlıyorsunuz. 8 x 8 tabloda çapraz ilerlemek veya geri gelmek suretiyle rakibin taşlarını bitirmeye çalışıyorsunuz. Son taşını yediğinizde kazandığınız bilgisi istatistiklerinize yansıtılıyor. İstatistiklerin de düşünüldüğü oyunda keşke çoklu oyuncu – çevrimiçi oynama desteği de olsaydı diye düşünmeden edemiyor insan.

YORUMLAR