Checkers Pro (windows)

Checkers Pro

Checkers Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Checkers Pro, Windows tablet ve bilgisayarınızda arkadaşınıza veya güçlü yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz klasik dama oyunu.

Checkers Pro, Windows tablet ve bilgisayarınızda arkadaşınızla karşılıklı veya yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz en kaliteli dama oyunları arasında. Klasik dama oyununu seviyorsanız kesinlikle denemenizi isterim.

Boyutuna rağmen göze hoş gelen kaliteli görseller sunan dama oyununda amacınız rakibinizin tüm taşlarını yemek. 8 x 8 tabloda taşları çaprak olarak ilerleterek rakibin taşlarını yavaş yavaş eritmeye çalışıyorsunuz. Oyun alanı küçük olduğundan ve de sadece çapraz olarak ilerleme şansınız olduğundan hamlenizi yapmadan üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Hele ki güçlü yapay zekaya karşı oynuyorsanız veya karşınızda damayı küçüklüğünden beri çok iyi bilen bir arkadaşınız varsa tıpkı satranç oyununda olduğu gibi birkaç hamle sonrasını düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Tamamen ücretsiz indirip oynayabildiğiniz strateji oyununda oyunu etkileyen ince ayarlar da yapabiliyorunuz. Örneğin; yemeniz gereken taşla baş başa kaldığınızda es geçecek şekilde veya yemeden ilerleyemecek şeklide ayarlayabiliyorsunuz. Tek dokunuşla hamle yapmayı seçebiliyorsunuz ki hızlı oynayan biriyseniz bu seçeneği kesinlikle aktif edeceksiniz.

Oynanış ta çok iyi hazırlanmış. Hamlenizi dilediğinizce geri alıp, farklı hamleler deneyebiliyorsunuz. Oyununuz kötüye gittiğinde aynı oyuna sıfırdan başlamayı seçebiliyorsunuz. En güzeli de oyununuz otomatik olarak kaydediliyor.

YORUMLAR