Chess By Post Free (windows)

Chess By Post Free

Chess By Post Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess By Post Free, Windows cihazlarınızda Facebook arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz online satranç oyunu.

Chess By Post Free, öğretici ve bulmacalar içermeyen doğrudan gerçek kişilere karşı satranç oynamanıza izin veren mobilin yanı sıra Windows bilgisayar ve tabletinizde de oynayabileceğiniz online strateji oyunu.

Detaylı ve yüksek kalitede tasarlanmış şık satranç taşları yerine çok daha basit, dergilerde sunulan satranç oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz basit görsellerle karşımıza çıkan Chess By Post Free’de rakibinizi Facebook arkadaşlarınız arasından veya rastgele oyuncular arasından seçebiliyorsunuz.

Oyuna giriş yaptığınızda biraz şaşırabilirsiniz zira oyun hem görsel olarak zayıf hem de olması gerekenden fazla seçenek var. Sohbet etme, hamlemeyi geri alabilme, oyundan ayrılabilme, oynamadan hamle yapma, hamle süresi, hamle anında bildirim gibi çoğu satranç oyununda göremediğiniz detaylar Chess By Post Free’de karşınıza çıkıyor.

Oyunun beğendiğim yanlarından birisi aynı anda birden fazla oyuncuya karşı oynamaya izin vermesi. Satrançta çok iyiyim diyorsanız karşınıza birden fazla rakip alabiliyorsunuz. Bu noktada oyunların takibini nasıl yapacağınızı düşünebilirsiniz. Bunu da anlık bildirimlerle çözmüşler. Rakibiniz hamlesini yaptığında anında bildirim ulaşıyor ve tek dokunuşla oyuna geçerek hamlenizi yapıyorsunuz. Oyunda diğer bir güzel nokta çapraz platform desteği. Bilgisayardan oynadığınız oyunu mobilden sürdürebiliyorsunuz.

YORUMLAR