Chess HD (windows)

Chess HD

Chess HD
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess HD, yapay zekaya veya gerçek oyunculara karşı oynayarak kendinizi geliştirebileceğiniz 3 boyutlu satranç oyunu.

Chess HD, satrancı biraz bilip kendini geliştirmek isteyenlere ve profesyonel olarak oynayanlara hitap ediyor. Windows 8.1 üzeri hem dokunmatik tabletinize hem de klasik bilgisayarınızda indirip oynayabileceğiniz strateji oyununda karşınıza en iyi satranç oyuncusuna taş çıkartan yapay zekayı alabildiğiniz gibi dünya genelinde satranç oyuncularıyla da maçlara çıkabiliyorsunuz.

Windows platformundaki satranç oyunları arasında en kaliteli satranç tahtası ve taşlarını sunan Chess HD, satranca yeni başlayanlar için hazırlanmış bir oyun değil. Satrancı azıcık ta olsa biliyorsanız kendinizi geliştirmek için indirip deneyebilirsiniz.

Farklı kamera açılarıyla ve yakınlaştırma efektiyle harika 3 boyutlu görseller eşliğinde oynadığımız oyunun en önemli özelliği hem online (çevrimiçi) hem de çevrimdışı oynanabilmesi. İnternet bağlantınızı kullanmak istemiyorsanız yapay zekaya karşı oynayabiliyorsunuz. Yapay zeka demişken, bilgisayarın zorluk düzeyini ayarlayabiliyorsunuz. Dört farklı zorluk seçimi olduğundan tamamen kendi dişinize göre bir rakip almış oluyorsunuz. İnternete bağlı olduğunuz vakit te dünya genelinde rastgele seçilen oyuncularla maçlara çıkıyorsunuz. Kendinizi bu şekillerde geliştirebildiğiniz gibi daha önce popüler satranç oyuncularının karşılaşmalarını izleyerek te bir şeyler öğrenme şansına sahipsiniz.

Chess HD Özellikleri:

  • Online oynama
  • Bilgisayara karşı 4 zorluk düzeyinde oynama
  • Fare veya dokunma hareketleriyle oynama
  • Popüler satranç oyuncularının kaydedilmiş maçları
  • Detaylı 3 boyutlu görseller