Clash of Avatars (windows)

Clash of Avatars

Clash of Avatars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Avatars, fantastik bir dünyada geçen destansı macerayı anlatan ücretsiz bir MMORPG oyunudur.

Oynarken içinizi ferahlatan, sıcak bir aile ortamında hissettiğiniz ve oynarken sadece "eğlence" faktörünü hissettiğiniz oyunlar vardır. Online ortamda çok daha pekişen, arkadaşlarınızla uçsuz bucaksız fantastik bir maceraya atılacağınız Clash of Avatars da benim gözümde bu türe giren ücretsiz MMO'lardan biri. Arkadaşlarınızla sohbet ederken cıvıl cıvıl bir dünyanın zorlu mücadelelerine karşı koymak gibisi var mı?

Clash of Avatars aslında tam da bunun için yaratılmış; eğlence ve kahkahaların ön planda olduğu, görevleri yaparken kendi yeteneklerinizi sınatan ve edinilmesi gereken binlerce başarının dipsiz bir kuyusu. Savaşçı, büyücü ve avcı gibi tanıdık sınıflara 6 farklı başlangıç ırkıyla kapı aralayan oyunda yaratıcılığınızı da konuşturmanız adına 60'tan fazla avatar kostümü yer alıyor. Bunlardan rastgele birini alarak başlıyor, sonrasında çıkacağınız serüvende diğerlerini kovalamak için büyülü topraklarda savaşıyorsunuz.

Elbette online oyunlar artık bayağı gelişti; binek sistemi olmayan bir MMO, craft sistemi olmayan bir RPG düşünülemez oldu. Bu oyunda da 4 farklı binek seçeneğiyle son derece kişiselleştirilebilir bir sistem düşünülmüş. Fantastik canavarlardan sadık kedi veya köpeklere kadar onlarca şirin yol arkadaşı sizleri bekliyor. Tabii atlardan pek evcil hayvan olmuyor ama olsun!

Oyunu tamamlayan taraf büyük çoğunlukla savaş sistemi ve düşmanlar. Her ne kadar cıvıl cıvıl fantastik bir dünyadan bahsetsek de canavarlar her yerde ve sizin de bu kötülere karşı koyabilmeniz için yeri geldiğinde zombi veya iskeletleri yardımınıza çağırmanız gerekebiliyor. Yetenek sistemi olabildiğince canlı, genelde dağı taşı sarsacak kuvvette güçlü büyüler kullanıyor ve düşmanlarınızı bozguna uğratıyorsunuz.

Görev sistemi her ne kadar sıradan olsa da Clash of Avatars'ı renk paleti kurtarıyor ve oyun boyunca oradan oraya eğlenerek hareket ediyorsunuz. Eğer siz de bu dünyaya adım atmak isterseniz hemen sayfanın üstündeki "Hemen Kaydol" butonuna tıklayarak ücretsiz kayıt işleminiz gerçekleştirip oyuna girebilirsiniz.

ARTILAR

Sınıflara dağılan farklı yetenekler

Görsel anlamda oldukça eğlenceli

Oyuncu sayısı yüksek

EKSİLER

Arayüzü biraz karışık

Tekrar eden görev sistemi