CoffeeCup StyleSheet Maker 5.1 (windows)

CoffeeCup StyleSheet Maker

5.1
CoffeeCup StyleSheet Maker
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 3.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CoffeeCup StyleSheet Maker web siteniz için internet kullanıcılarının ve web tasarımcıların işini kolaylaştıran Geçişli Stil Sayfaları (CSS) dosyaları oluşturmanıza olanak tanır. Etiket tamamlama özelliği sayesinde ek bir CSS bilgisine

CoffeeCup StyleSheet Maker geçişli stil sayfaları (CSS) oluşturmanıza olanak tanır. Size metin yerleşimi, yazı tipleri, arka plan ve daha fazlasını kontrol etme fırsatı verir. Bağlantılarınızın altı çizili veya üstünün çizili olması, tablolarınızın arkaplan rengini kenarlık renklerini belirlemeniz için kendiliğindeb etiket oluşturabilir.

CoffeeCup StyleSheet Maker Netscape ve diğer internet tarayıcılarının eski sürümleri ile uyumlu stil dosyaları oluşturabilir. Dinamik HTML yapısı sayesinde internet sayfanız açıkken bile stil dosyalarınızı düzenleyebilir değiştirebilirsiniz. Programın içerisinde 50 adet CSS etiketi bulunur bu etiketler sayesinde kodlama yaparken zorlanmayacaksınız. İçindeki renk şeması özelliğini kullanarak web siteniz içinde renk uyumunu sağlayabilirsiniz ayrıca hazırladığınız stil dosyalarını CSS, HTML ve TXT formatında kayıt edebileceksiniz.