COLINA: Legacy Demo (windows)

COLINA: Legacy

COLINA: Legacy
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

COLINA: Legacy bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

COLINA: Legacy içinde yer alan bulmacalarla ve ürpertici atmosferiyle dikkat çeken bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Karanlığın hakim olduğu bir oyun atmosferi sunan COLINA: Legacy'de Alex adlı kahramanımızın başına gelen olaylar konu alınıyor. Oyuna başladığımızda Alex kendisini ebeveynlerinin arabasında yalnız başına uyanarak buluyor. Gördüğü ilk tablo ise karşısında duran terk edilmiş ev. Fakat bu ev ne kadar ıssız görünse de Alex kendisini sürekli karanlığın içinden birşeylerin izlediğini hissediyor. Bunun üzerine Alex eve doğru yürüyor ve nerede olduğunu keşfetmeye çalışıyor. Bu esnada birşeyler gördüğünü ve birşeylerin etrafında hareket ettiğini zannediyor; çok geçmeden de tepe başındaki bu ürpertici evin yıllar önce büyükannesine ait ev olduğunu keşfediyor. Biz oyunda Alex'e bu evin sırrını çözmesi ve evden kaçabilmesi için yardımcı oluyoruz.

COLINA: Legacy, Outlast gibi oyunların sahip olduğu oynanış yapısına sahip. Bir korku - macera oyunu olarak tanımlanabilecek COLINA: Legacy'de temel amacımız etrafımızı keşfederek hikaye boyunca ilerlemek. Evin farklı yerini inceledikçe yeni ipuçları keşfettiğimiz oyunda karşımıza farklı olaylar çıkabiliyor ve bu olaylar çizgisel bir yapıda hazırlanmış değiller. Yani oyunu 2. defa oynadığınızda karşınıza farklı bir senaryo çıkması muhtemel.

COLINA: Legacy'da evin içindeki karanlık odalarda yolumuzu el feneri ile bulmamız gerekiyor. Her kapıyı açtığınızda karşınıza ne çıkacağından emin olamadığınız için büyük bir gerilim yaşıyorsunuz.

COLINA: Legacy'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 veya eşdeğer özellikte AMD işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 11 uyumlı 2 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 3 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR