Convert Pictures to PDF 1.0.2.0 (windows)

Convert Pictures to PDF

Convert Pictures to PDF
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.57 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Convert Pictures to PDF ile resim dosyalarınızı PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz

Convert Pictures to PDF kullanıcılara bilgisayarlarında depoladıkları resim dosyalarını kullanarak PDF oluşturma imkanı veren bir PDF dönüştürme programıdır.

Basit bir arayüze sahip olan Convert Pictures to PDF sayesinde JPG, BMP ve PNG gibi resim dosyalarını bir araya getirerek PDF dosyaları içerisinde toplayabiliyoruz. Özellikle iş raporlamalarımızda kullanacağımız grafiklerin ve ödevlerimizde yararlanacağımız tabloların resim dosyaları formatında olması bu dosyaları PDF dökümanları içerisinde kullanmamızı güçleştiriyor. Ayrıca yakalayacağımız ekran görüntülerini PDF dosyaları yapma ihtiyacı da ortaya çıkabiliyor. İşte Convert Pictures to PDF size bu tür konularda yardımcı olan pratik bir resimlerden PDF yapma yazılımıdır.

Convert Pictures to PDF'nin arayüzünde ihtiyaç duyulan kısayollar bulunuyor ve kullanıcının kafasının karışmasının önüne geçiliyor. Uygulama arayüzünde kullanacağınız fotoğrafları ekleme tuşu, sayfa büyüklüğünü belirleme tuşu, seçeceğiniz resimleri silme tuşu yer alıyor. Bunun yanında eklediğiniz resimler ters ise onları döndürmenize yardımcı olan bir resim döndürme tuşu yer alıyor. Bu özellik sayesinde farklı bir resim editörü kullanarak resimlerinizi döndürme derdinden kurtuluyorsunuz.

YORUMLAR