Core Ball (windows)

Core Ball

Core Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Core Ball, aa oyununu Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarlara taşıyan tek yapıyor ve tamamen ücretsiz.

Core Ball, şu sıralar en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alan aa oyununu oyununu Windows 8 üzeri cihazlara taşıyan tek yapım. Saç baş yoldurtan bölümleri ile dikkat çeken bir beceri oyunu olan aa’yı mobil cihazınızda oynamayı seviyor, Windows cihazınıza geçtiğinizde özlem duyuyorsanız Core Ball şu an için bulabileceğiniz en iyi kopya diyebilirim.

Farklı yönlere dönen bir platform üzerine sayı yerleştirme üzerine kurulu bir bulmaca oyunu olan aa, ilk başlarda kolay olan ancak oynadıkça zorluğunu hissettiren bence eğlenceli bir yapım. Oynanış aynı olsa da tüm bölümlerin farklı hazırlanmış ve bir sonraki bölümde sizleri nelerin beklediğini kestiremiyorsunuz. Bazı bölümler birkaç saniye geçilebiliyorken, bazılarında mükemmel zamanlama yapmanız gerektiğinden dakikalarınızı veriyorsunuz.

Kısa sürede bağımlılık yaratan oyunlar listesine alabileceğimiz aa kopyası Core Ball’ın en beğendiğim yanı reklam içermemesi oldu. Bildiğiniz üzere mobilde popüler olan oyunlar genelde Windows Mağazası’nda bulunmuyor veya hem görsel hem de oynanış açısından farklılık göstermeyen başarılı kopyaları yer alıyor. Ancak ya ücretli oluyorlar ya da rahatsız edici boyuttta reklam içeriyorlar. Core Ball ilginç bir şekilde reklam içermiyor ve mobildekinin aynısı.

Core Ball, Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz, odaklanma, zamanlama ve sabır gerektiren eğlenceli bir o kadar zorlu beceri oyunu.

YORUMLAR